Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSUMABILE DENTARE-MEDICINA SPORTIVA
- Număr anunț
- DA41071290
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- DENTOTAL PROTECT SRL (CUI RO6812309)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.251,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.251,50 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:48
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.251,50 RON
din 8.251,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro