Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placare cu gresie a scarilor ext. de la struct. Gpn Ciocanesti si Draghicesti si Sc. Calinesti Vale

Număr anunț
DA41073194
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
Furnizor / câștigător
ADAC ELPIS CONSTRUCŢII SRL (CUI 38117416)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.553,11 RON
Valoare atribuită
16.553,11 RON
Data publicării
31.08.2026 07:53
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.553,11 RON

din 16.553,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.