Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CABLU MONITOR, BARBOTOR O2, FILTRE, MANSTE NIBP, SACI GEL COLECTARE, ASPIRATOR VENTURI AER COMPR

Număr anunț
DA41065203
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.784 RON
Valoare atribuită
25.784 RON
Data publicării
27.08.2026 14:19
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.784 RON

din 25.784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.