Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de marcaje rutiere transversale si longitudinale

Număr anunț
DA41070829
Autoritate contractantă
COMUNA VIISOARA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI VIISOARA)) (CUI 4426280)
Furnizor / câștigător
FLOROMAR PROD S.R.L. (CUI RO9415230)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.118 RON
Valoare atribuită
35.118 RON
Data publicării
28.08.2026 12:13
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.118 RON

din 35.118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.