Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de reparații curente
- Număr anunț
- DA41067692
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
- Furnizor / câștigător
- ELMET GROUP METAL & ELECTRIC S.R.L. (CUI RO15910667)
- Cod CPV
- 50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.020,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.020,50 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:06
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.020,50 RON
din 11.020,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro