Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si protectie

Număr anunț
DA41062305
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bathory Istvan (CUI 4305903)
Furnizor / câștigător
REAL FORCE SECURITY S.R.L. (CUI 34777835)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.528 RON
Valoare atribuită
21.528 RON
Data publicării
27.08.2026 11:26
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.528 RON

din 21.528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.