- Număr anunț
- DA41064911
- Autoritate contractantă
- COMUNA GAVOJDIA (CUI 4483935)
- Furnizor / câștigător
- GRIGORAŞ FOREST SRL (CUI RO34362692)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.240 RON
- Valoare atribuită
- 30.240 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:01
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.240 RON
din 30.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro