Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet birotica

Număr anunț
DA41051776
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII SONA (CUI 12899092)
Furnizor / câștigător
DIANA SERVIMPEX SRL (CUI RO1766376)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,07 RON
Valoare atribuită
439,07 RON
Data publicării
26.08.2026 09:46
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,07 RON

din 439,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.