Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZID DE SPRIJIN LA CIUPERCA DANS SAT MOISENI, COMUNA CERTEZE

Număr anunț
DA41071399
Autoritate contractantă
Comuna Certeze (CUI 3963978)
Furnizor / câștigător
MOITEX SRL (CUI 3357181)
Cod CPV
45262620-3 · Pereti de sustinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.171,42 RON
Valoare atribuită
88.171,42 RON
Data publicării
28.08.2026 12:56
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.171,42 RON

din 88.171,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.