Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner original Lexmark 78C20K0 78C20KE pt. CS421dn, CS521dn, CS622de, CX421adn, CX522ade, CX6
- Număr anunț
- DA41073318
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALAUSERI (CUI 4322416)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 472 RON
- Valoare atribuită
- 472 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:20
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
472 RON
din 472 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro