Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimantă brătări de identificare pacienti BTP-L520

Număr anunț
DA41071612
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.050 RON
Valoare atribuită
42.050 RON
Data publicării
28.08.2026 13:11
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.050 RON

din 42.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.