Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BALAMALE, BROASCA, BUTUC
- Număr anunț
- DA41073236
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- SABCONS TOTAL SRL (CUI 19179242)
- Cod CPV
- 44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.497,55 RON
- Valoare atribuită
- 10.497,55 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:07
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.497,55 RON
din 10.497,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro