Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material + piese

Număr anunț
DA41068152
Autoritate contractantă
COMUNA NIMIGEA (CUI 4512259)
Furnizor / câștigător
HIRSMAN TRANSPORT SRL (CUI 29964365)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.199,17 RON
Valoare atribuită
13.199,17 RON
Data publicării
28.08.2026 09:35
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.199,17 RON

din 13.199,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.