Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet alimente carne si prod. din carne
- Număr anunț
- DA41067648
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 CARANSEBES (CUI 28945543)
- Furnizor / câștigător
- CAVARANTANA COMPANY SA (CUI RO12210260)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.082,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.082,24 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:02
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.082,24 RON
din 1.082,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro