Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse pentru curatenie
- Număr anunț
- DA41073476
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PROF.DR.ION ANGHEL (CUI 29066534)
- Furnizor / câștigător
- DIAMAR NEDELCU ERK S.R.L. (CUI 43562223)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.132,23 RON
- Valoare atribuită
- 4.132,23 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:39
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.132,23 RON
din 4.132,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro