Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE CILINDRU
- Număr anunț
- DA41073504
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
- Furnizor / câștigător
- PROFLEX TRANSILVANIA CJ SRL (CUI RO24632608)
- Cod CPV
- 50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,97 RON
- Valoare atribuită
- 836,97 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:42
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
836,97 RON
din 836,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro