Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare a documentatiei tehnice PTH - Modernizare curte Sediu Nou Primarie

Număr anunț
DA41072354
Autoritate contractantă
COMUNA I.L. CARAGIALE (CUI 4402604)
Furnizor / câștigător
BOBEICĂ VICTOR-DRAGOŞ - EXPERT TEHNIC JUDICIAR (CUI 54017753)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
28.08.2026 14:29
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.