Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diriginte de santier pentru lucrari de reparatii pe str. Bd. A.I. Cuza Giratoriu Gară- str Libertăți
- Număr anunț
- DA41072757
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- DANIEL DUŢESCU CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. (CUI 47341675)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 15:53
- Termen limită
- 03.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro