Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziția serviciilor de consultanță pentru organizarea și derularea procedurii de achizitie
- Număr anunț
- DA41073553
- Autoritate contractantă
- COMUNA LESU (CUI 4512275)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANTA, MANAGEMENT SI INVESTITII BISTRITA SRL (CUI RO27970808)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:47
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro