Ofertă acceptată Cumpărare directă

GHID PTA PERIFERIC HIBRID NITINOL/ POLIPROPIL 300 CM 0,018 ST/LT

Număr anunț
DA41072743
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL (CUI 25045148)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
28.08.2026 15:49
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.