Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Colectare ,transport si incinerare deseuri periculoase provenite din activiatea medicala umana
- Număr anunț
- DA41070918
- Autoritate contractantă
- COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
- Furnizor / câștigător
- TECO RENEWAL S.R.L. (CUI 41184270)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:19
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro