Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURS DE INSTRUIRE ANTI-DOPING DESTINAT REPREZENTATILOR SALILOR DE CULTURISM SI FITNESS
- Număr anunț
- DA41069244
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
- Furnizor / câștigător
- SUPERFIT EXPERT SRL (CUI RO20803314)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:42
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro