Acasă · Licitații
· Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BILET DE AVION BUCURESTI - BRUXELLES - BUCURESTI
- Număr anunț
- DA41068954
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
- Furnizor / câștigător
- TERRA SPLENDIDA SRL (CUI RO26546244)
- Cod CPV
- 63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.608,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.608,36 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:23
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.608,36 RON
din 2.608,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro