Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DDD CONF. CONTRACT NR. 1039/ 28.08.2025

Număr anunț
DA41073603
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "LAZAR EDELEANU" NAVODARI (CUI 4515417)
Furnizor / câștigător
EUROPREST TEAM 98 S.R.L. (CUI 10135994)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.502,50 RON
Valoare atribuită
3.502,50 RON
Data publicării
31.08.2026 08:51
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.502,50 RON

din 3.502,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.