Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FDI 1305 - Router Wireless Synology RT6600ax, Gigabit, Tri-band, Wi-Fi 6
- Număr anunț
- DA41068201
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.115,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.115,70 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:37
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.115,70 RON
din 4.115,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro