Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de întreținere și reparații curente ptr funcționarea sist de colectare a apei pluviale

Număr anunț
DA41068322
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Stefanestii de Jos (CUI 4420775)
Furnizor / câștigător
BRYANTONY & FABY SRL (CUI 35540925)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
28.08.2026 09:45
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.