Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEC LED VALUE CLA75 10W/840 230VFR E27 10X1 OSRAM

Număr anunț
DA41072736
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ELEMATIS TECH SRL (CUI RO28139310)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,20 RON
Valoare atribuită
231,20 RON
Data publicării
28.08.2026 15:46
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,20 RON

din 231,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.