Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica casa de marcat confom OUG28/1999 si mentenanta transmisie date

Număr anunț
DA41073343
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
ECRSERV IASI SRL (CUI 15146633)
Cod CPV
50311000-8 · Repararea si intretinerea masinilor contabile de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,90 RON
Valoare atribuită
371,90 RON
Data publicării
31.08.2026 08:24
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,90 RON

din 371,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.