Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / Deratizare
- Număr anunț
- DA41073695
- Autoritate contractantă
- GRUP SCOLAR TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILIPESCU" BUZAU (CUI 4233998)
- Furnizor / câștigător
- EDDEL 3D SERV S.R.L. (CUI 54419718)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.653,75 RON
- Valoare atribuită
- 9.653,75 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:58
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.653,75 RON
din 9.653,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro