Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROSOP 100% BUMBAC 550GR CONFORM ADV1544836
- Număr anunț
- DA41073644
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- COMTIB SRL (CUI RO12613866)
- Cod CPV
- 39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.474,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.474,50 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:55
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.474,50 RON
din 2.474,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro