Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii medicina muncii
- Număr anunț
- DA41073235
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC WALDORF (CUI 17130250)
- Furnizor / câștigător
- MEDICALASIST SRL (CUI 17234308)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare finală
- 2.400 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:07
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.