Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN ORASUL PUCIOASA, JUD. DAMBOVITA - CONSTRUIRE ZID DE SPRIJIN
- Număr anunț
- DA41072500
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES BIO ORGANIC STIL S.R.L. (CUI RO31055065)
- Cod CPV
- 45262620-3 · Pereti de sustinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349.976,95 RON
- Valoare atribuită
- 349.976,95 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 14:50
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
349.976,95 RON
din 349.976,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro