Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat
Ribon ceara 110 mm x 360 m compatibil imprimante CITIZEN si C'ITOH
- Număr anunț
- DA41070584
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR BRASOV (CUI 4777043)
- Furnizor / câștigător
- BARCODE TECH SRL (CUI 22061246)
- Cod CPV
- 30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 864,76 RON
- Valoare atribuită
- 812,76 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2026 11:58
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
812,76 RON
din 864,76 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.