Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție lemne de foc pentru sezonul de iarna 2026 – 2027

Număr anunț
DA41061490
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
ROMFOREST SRL (CUI RO14874361)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.692,50 RON
Valoare atribuită
88.692,50 RON
Data publicării
27.08.2026 10:44
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.692,50 RON

din 88.692,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.