Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TACHYBEN CONC.PT SOL.PERF.25MG FIOLA 5ML X 5 URAPIDILUM
- Număr anunț
- DA41071451
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 647,68 RON
- Valoare atribuită
- 647,68 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:00
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
647,68 RON
din 647,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro