Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saltele

Număr anunț
DA41071519
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CIMPENI (CUI 4331082)
Furnizor / câștigător
Perspective`s SRL (CUI RO21820950)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.380 RON
Valoare atribuită
6.380 RON
Data publicării
28.08.2026 13:04
Termen limită
03.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.380 RON

din 6.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.