Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analize de risc la securitate fizică

Număr anunț
DA41058352
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL PENTRU STUDIEREA HOLOCAUSTULUI DIN ROMANIA "ELIE WIESEL (CUI 18098352)
Furnizor / câștigător
Lera Lica PFA (CUI 32827589)
Cod CPV
90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
26.08.2026 15:43
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.