Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET JALUZELE VERTICALE TAMPLARIE PVC

Număr anunț
DA41073812
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD (CUI 4944680)
Furnizor / câștigător
VAPAL PLAST S.R.L. (CUI 54151070)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.413,23 RON
Valoare atribuită
1.413,23 RON
Data publicării
31.08.2026 09:07
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.413,23 RON

din 1.413,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.