Ofertă acceptată Cumpărare directă

51110000-6 Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.

Număr anunț
DA41073591
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SAT VINDEREI (CUI 28322286)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC GAT SRL (CUI RO33688055)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
793,40 RON
Valoare atribuită
793,40 RON
Data publicării
31.08.2026 08:50
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793,40 RON

din 793,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.