Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet stickere educative pentru perete

Număr anunț
DA41073905
Autoritate contractantă
Colegiul National "Dragos Voda (CUI 4327278)
Furnizor / câștigător
RAMY TRADE 2017 SRL (CUI RO37474798)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122,31 RON
Valoare atribuită
1.122,31 RON
Data publicării
31.08.2026 09:13
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122,31 RON

din 1.122,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.