Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE CURATENIE

Număr anunț
DA41073918
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Dumbravita (CUI 24006213)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.746,52 RON
Valoare atribuită
4.746,52 RON
Data publicării
31.08.2026 09:14
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.746,52 RON

din 4.746,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.