Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de terasamente cu excavator pe senile 22 Tone cu transport dus-readus

Număr anunț
DA41066632
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
Furnizor / câștigător
VERDINVEST SRL (CUI RO12808477)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
27.08.2026 16:17
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.