Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de monitorizare si intretinere sistem de ardere biogaz - 8634 dp

Număr anunț
DA41055283
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
Furnizor / câștigător
OSTACHE MIRCEA DORIN PFA (CUI 32374917)
Cod CPV
90731100-1 · Gestionarea calitatii aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.200 RON
Valoare atribuită
17.200 RON
Data publicării
26.08.2026 12:44
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.200 RON

din 17.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.