Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Docum. tehnica si lucrari pentru executia a 2 puturi de mare adancime in satul Costesti, com.Rachiti
- Număr anunț
- DA41073336
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
- Furnizor / câștigător
- AST PÎNZARIU SRL (CUI 22374570)
- Cod CPV
- 45262220-9 · Forare de puturi de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.792,64 RON
- Valoare atribuită
- 226.792,64 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:22
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226.792,64 RON
din 226.792,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro