Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIETRIS NATURAL 4/8MM
- Număr anunț
- DA41073546
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
- Furnizor / câștigător
- MCA BETOANE-AGREGATE S.R.L. (CUI RO2784826)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:46
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro