Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie carnete de elevi, registru intrare-iesire.

Număr anunț
DA41073981
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR. BERNADY GYORGY (CUI 6283259)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA ANDRA SRL (CUI RO13658556)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.005 RON
Valoare atribuită
1.005 RON
Data publicării
31.08.2026 09:18
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.005 RON

din 1.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.