Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executare turnare camin canalizare si reparatii zugraveli

Număr anunț
DA41057142
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano (CUI 29099280)
Furnizor / câștigător
ANDAMAR EXPERT CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO51508870)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.661,16 RON
Valoare atribuită
20.661,16 RON
Data publicării
26.08.2026 14:24
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.661,16 RON

din 20.661,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.