Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON, POMPĂ ȘI TRANSPORT AFERENT

Număr anunț
DA41071818
Autoritate contractantă
Comuna Bolvasnita (Primaria Bolvasnita) (CUI 3228047)
Furnizor / câștigător
ERC VEST S.R.L. (CUI RO13728880)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
28.08.2026 13:27
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.