Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE UHT 3,5% GRASIME PT LUNA sept.2026

Număr anunț
DA41073758
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
LECONFEX SRL (CUI RO2092175)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911,20 RON
Valoare atribuită
911,20 RON
Data publicării
31.08.2026 09:03
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911,20 RON

din 911,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.