Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE DEZINSECTIE , DERATIZARE SI DEZINFECTIE

Număr anunț
DA41072201
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit "Floarea Soarelui" (CUI 52395701)
Furnizor / câștigător
CORAL IMPEX SRL (CUI RO4986244)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.275,35 RON
Valoare atribuită
3.275,35 RON
Data publicării
28.08.2026 14:07
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.275,35 RON

din 3.275,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.